Aktuální akce
Připravované tábory
Jsme na facebooku
Login

Základní článek hnutí Brontosaurus Kolovrátek

Co je nového?

Chcete dostávat novinky e-mailem? Tak se o ně přihlašte!

11. 9. 2017 : Výstava "Karpatská setkání"

Budete-li v říjnu v Brně, rozhodně si nenechte ujít dlouho připravovanou výstavu Jiřího "Bobra" Procházky "Karpatská setkání", která proběhne v Galerii Modrá Kočka. A nebo ještě lépe cestu do Brna naplánujte na 12.října, kdy od 18 hodin proběhne vernisáž.

Pokud se vám cesta do Brna nehodí, tak nezoufejte. Už nyní domouváme pokračování výstavy v Rožnově pod Radhoštěm a ve Frenštátě pod Radhoštěm.

11. 9. 2017 : Pozvánka na Farmářský den

Máte-li v neděli 24. září čas a láká-li vás cesta do Valašského Meziříčí, tak bychom vám chtěli doporučit akci s názvem Farmářský den aneb Cesta ke kořenům, kterou pořádá Valašské ekocentrum

4. 5. 2017 : Přihlášky na letošní tábor

Tak je to tady, spustili jsme přihlašování na letošní Beskydské řemeslné senobraní.

13. 2. 2017 : Soutěž Brontosaurus žije

Také letos pro vás Brontosaurus připravil hlasování o nejlepší Brontosauří fotografický a video počin v rámci soutěže Brontosaurus žije. Pokud máte chuť, tak můžete hlasovat v kategoriích portrét, volná katgorie a video a třeba tak podpořit Kolovrátkové želízko v ohni, kterým je časosběrné video kosení vachty z letošního tábora.

11. 2. 2017 : (Z)věstník z roubenky 2016 je tu!

Letos možná trochu později, ale přece. (Z)věstník z roubenky, kde se můžete dočíst, co všechno se v Kolovrátku událo minulý rok, je tu.

25. 9. 2016 : Fotky z dokosné

Víte jak poznáte že bude propršený víkend? Je v plánu dokosná. Také letos se nám to potvrdilo, nicméně i přes sobotní nepřízeň počasí jsme zdárně sklidili zbytek letošní travnaté nadílky. Na to, jak to šlo, se můžete podívat ve fotogalerii (nicméně fotky z deště nečekejte, komu by se taky chtělo vytahovat foťák...)
Kontakt na správce stránek, S obsahem těchto stránek je možné nakládat dle licence CC v. 3.0.