Aktuální akce
Připravované tábory
Jsme na facebooku
Login

Základní článek hnutí Brontosaurus Kolovrátek

Co je nového?

Chcete dostávat novinky e-mailem? Tak se o ně přihlašte!

5. 3. 2018 : Výstava "Karpatská setkání" na SCHKO Beskydy

Zamíříte-li v těchto dnech do budovy Správy chráněné krajinné oblasti Beskydy v Rožnove pod Radhoštěm, můžete na chodbách této instituce narazit na fotky Jiřího "Bobra" Procházky. Přemístila se zde putovní výstava s názvem Karpatská setkání. Na výstavě, se můžete setkat s fotkami nejrůznější fauny a flóry. Část fotek pochází také z Přírodní památky Kudlačena na Horní Bečvě, o kterou se staráme.

19. 1. 2018 : (Z)věstník z roubeny 2017

Také letos se nám podařilo zaznamenat to nejpodstatnější z minulého roku do (Z)věsníku z roubenky.

7. 1. 2018 : Aktuální informace k valné hromadě

Valná hromada vypukne už za pár dní. Abychom se v tom všem neztratili, tak jsem dal stručný soupis všeho, co by se mohlo hodit vědět k valné zde.

11. 9. 2017 : Výstava "Karpatská setkání"

Budete-li v říjnu v Brně, rozhodně si nenechte ujít dlouho připravovanou výstavu Jiřího "Bobra" Procházky "Karpatská setkání", která proběhne v Galerii Modrá Kočka. A nebo ještě lépe cestu do Brna naplánujte na 12.října, kdy od 18 hodin proběhne vernisáž.

Pokud se vám cesta do Brna nehodí, tak nezoufejte. Už nyní domouváme pokračování výstavy v Rožnově pod Radhoštěm a ve Frenštátě pod Radhoštěm.

11. 9. 2017 : Pozvánka na Farmářský den

Máte-li v neděli 24. září čas a láká-li vás cesta do Valašského Meziříčí, tak bychom vám chtěli doporučit akci s názvem Farmářský den aneb Cesta ke kořenům, kterou pořádá Valašské ekocentrum

4. 5. 2017 : Přihlášky na letošní tábor

Tak je to tady, spustili jsme přihlašování na letošní Beskydské řemeslné senobraní.
Kontakt na správce stránek, S obsahem těchto stránek je možné nakládat dle licence CC v. 3.0.