Tady nic nenajdete :-)

Lásky je schopen ten, komu lidé neznechutili člověka, kdo věří a ví, že se v davu vyskytují velkorysí lidé, svrchovaní duchové a dobrá srdce. Ten, kdo se neunaví jejich hledáním a miluje je ještě dříve, nežli je našel. (Citát pochazí z tabule jedné restaurace na Vyšehradě.)

Pár odkazů

Kamarádky z jednoho srazu:-)

<[na vlastní přání cenzurována, je to ale srab:-)]>, Péťa, Dáša, Lucka, Jája, Verča, Martina

Takový zlobivý pán

A na zavěr emailová adresa a telefon Milana Šrůty (alias Bohumila Zahrádky, alias Karla Kosa, alias Icemana), co posílá vadný věci na dobírku, a pak se k tomu nezná: srutkecz@seznam.cz, telefon: +420 603 857 569. Jo, a ta poštovní je Riegrova 1, 350 02 Cheb (ale je možný, že to jméno a poštovní adresa jsou fingovaný:-[).A teď něco pro roboty pro vyhledávání adres, ať můžou s chutí spamovat: Napište Majkrosoftu a taky Kalousovi. Taky tady mám pár adres vašich kolegů (bohužel už asi většina z nich nebude funkční): cmomswuheijzt-twnewo@bulletin.com, mariamu@maktoob.com, yotam@kamens.brookline.ma.us, hyip@hush.com, investor@gmx.com, kniha@telecom.cz.

A že nejsem mrcha, tak tady je i moje adresa, jestli si s tím poradíte, robůtci moji: mkrsek@matfyz.cz.


Valid HTML 4.01! Čestná vzpomínka – Památník československých legií Poslední modifikace: 3. 11. 2014.  Pokud se vám špatně zobrazují háčky a čárky, vyberte si kódování: iso, win, mac nebo jen ASCII.