Hedvičina stránka

     Tak, tohle je Hedvika a její stránka. Ve skutečnosti jí to tu fakt sluší, ačkoli ona si to nemyslí. Vy si to taky nemyslete. Co bysme z toho taky všichni dohromady měli, že? Jenom problémy.
Hedvika, rozená Šimková, je - ehm - studuje - Karlovu Univerzitu, učitelství... no prostě učitelství*. Krom toho, že je to skvělá holka a perfektní kámoš (do toho vám beztak nic není), trpí vysokou inteligencí, sklony k perfekcionismu a kladným vztahem k učení (což se snad dá budoucí učitelce prominout). Na druhou stranu krásně zpívá, což výše uvedené vlastnosti trochu vyrovnává. Svou největší životní prohru utrpěla na jaře roku '97, kdy se seznámila se mnou. Přichází na to postupně už 8057 dní, což je, přiznejme si to, na ženskou slušná výdrž. K počítačům má ambivalentní** vztah ( zde fotka, jak paří v UNIXovém labu ), stejně jako k přezdívce "Scullyová". Hrozně ráda dostává e-maily, bohužel ji nikdo nepíše (viz strip dole na stránce). Má ráda kočky a jednu chová i doma. Nemá ráda pavouky a jednoho chová i na koleji. Má ráda Janka Ledeckého, Plíhalovy písničky, ráda se miluje, ráda jí, ráda si jenom tak zpívá.

To je Hedvika, externí člen Komunity 6. patra. Patří ke mně. Patříme k sobě. A to je nejdůležitější fakt a hlavní důvod, proč tahle stránka vznikla. Abyste to věděli.


A tady snímeček z dovolené, abyste viděli, jak je Hedvika akční (viz též reportáž z Roháčů):

A jestli vás má Hedvika opravdu ráda, tak vam řekne heslo na další zajímavou fotku:  


*) Z mě neznámých důvodů se v současné době považují výrazy "Matfyzačka" a "Desktiptivářka" za urážlivé a nemravné. S urážlivostí nemůžu souhlasit. S nemravností... no, znáte Hedviku? Tak vidíte.

**) Jestli nevíte, co to slovo znamená, zeptejte se Hedviky. Je to její oblíbené. Já ho dodnes úplně přesně nepochopil.