Zápis z 41. schůzky projektu KTTV, 21. 9. 1999

Author Králík
Date created 23. 9. 1999
Project KTTV
CVS $Header: /home/projekt/cvs/plpoint/docs/zapis-41.html,v 1.1 1999/09/27 21:17:47 kralik Exp $

Přítomni: všichni kromě Dr. Pavelky a Lišáka

Kontrola minulých úkolů

KU 40/1 Králík opravil chybu ve formátování a psaní do textu, dodělal na Jehněho přání do stylu textu hyperlinky a začal pracovat na barevném textu.

KU 40/2 Lišák se nedostavil a proto nebylo možné zjistit, co dělal a nedělal (zlí jazykové tvrdí, že pracoval a chodil do hospody).

KU 40/3 Jehně promýšlel linky.

KU 40/4 Kendy předělal celý slide z SU na AU a opravil textový rámeček. Dále si rozmyslel kopírovací konstruktory ve slidu a řešení problému s kopírováním do clipboardu (navázané body ???).

KU 40/5 Jindřich také napsal kopírovací konstruktory a dále vložení kurzoru do nově otevřeného dokumentu (zatím nefunguje), něco (nikdo neví, co) opravil v textovém rámečku slidu a zkouošel novou verzi WX (ještě není hotovo).

KU 40/6 Martin napsal svou část vodorovné linky, zbytek hodil na Lišáka, rozchodil ukládání/načítání prezentace, probral s Jindřichem tabulky a začal dokumentaci. IRL byl také na Malé Straně (všimněte si velkých počátečních písmen), kde mluvil s dr. Krylem (to je ta výhoda pánských WC) o prodloužení projektu do dalšího semestru. Standartní postup je nový zápis do indexu (to asi udělat musíme) a odevzdání "Zprávy o stavu projektu", čemuž bychom se snad s pomocí dr. Pavelky mohli vyhnout.

Nové úkoly

nejsou vlastně nové, ale jsou opsané z minulého týdne se změnami podle toho, co kdo udělal a na co si ještě vzpomněl. Platí na nejbližších 14 dní. jako rozšíření a zpřesnění níže uvedených úkolů by si každý měl připravit svůj TODO seznam, který příště ukáže Einsteinovi a kterým se postupně všichni proodškrtají k cíli.

NU 40/1 Králík:

 1. scrollbary (poté co Jindřich opraví interface), delete, backspace, zarovnávání na střed a doprava, oprava kreslení indexů, zobrazování linků, barev, změna kurzoru myši nad linkem
 2. vkládání stylů, změna fontů
 3. clipboard

NU 40/2 Jindřich:

 1. česká klávesnice v X, konstruktory pro parser, opravit vložení kurzoru do nového dokumentu, copy constructory, oprava chyby v ChangeSize, opravit scrollbary
 2. změna šířky sloupců v tabulce, clipboard
 3. nové WxWindows, odbarvení hajzlbáby, okraje v hajzlbábě

NU 40/3 Kendy:

 1. kopírovací konstruktory a fce pro kopírování do clipboardu, konstruktory pro parser (kotva, polyline, bezierova křivka), aktivní textový rámeček
 2. tisk, zoom při preview
 3. tisk češtiny

NU 40/4 Liška:

 1. preview slidů, načítání a ukládání prezentace
 2. vodorovná čára, prezentace
 3. WWW rozhraní

NU 40/5 Jehně:

 1. linky, page setup, clipboard, copy constructor blocklistu
 2. dále podle toho, co bude připraveno
 3. dále podle toho, co bude připraveno

NU 40/6 Martin:

 1. kreslení grupy do okna vzorkovníku
 2. dokumentace: co aktualizovat a co přeložit do angličtiny?
 3. ukládání a načítání vzorkovníků, zkontrolovat parsing linků

Příští schůzka v úterý v 18.00 na koleji.