Zápis z 31. schůzky projektu KTTV, 25.5.1999

Author Králík
Date created 25.5.1999
Project KTTV
CVS $Header: /home/projekt/cvs/plpoint/docs/zapis-31.html,v 2.3 1999/09/09 09:24:37 martin Exp $

Přítomni: všichni

Kontrola minulých úkolů

KU 31/1 Králík zprovoznil jeden ze svých počítačů, opravil nějaké chyby a jiné hodil na jejich autory. Začal pracovat na editaci, z níž zatím nic nefunguje.

KU 31/2 Lišák pracoval na předformátovaném textu, dělá to to samé, co minulý týden, ale jinak.

KU 31/3 Martin udělal načtení prý úplně jednoduchého slidu, moc se o tom nevyjadřoval, takže kdovíco.

KU 31/5 Kendy a Martin domluvili rozhraní parseru a slidu.

KU 31/6 Jehně oběhl lidi, domluvil s nimi linky a sebrané myšlénky sepsal. Bohužel po dnešní schůzce je zase všechno jinak.

Diskutované problémy

Dnešní schůzka byla dlouhá, ale přínosná. Z probraných bodů:

Na závěr jsme se upřímně politovali, kolik máme zkoušek, práce apod., dr. Pavelka se vyslovil v tom duchu, že bychom měli trochu zapracovat, ať mu v září u odevzdávání neuděláme ostudu, protože své aktivity na MFF omezuje a jsme tím pádem na nějakou dobu jeho poslední školní projekt. Současně se omluvil z příští schůzky, na přespříští schůzku jsme z jeho popudu přijali závazek - kttv bude ve stavu něco pěkného předvést a hlavně nebude padat na SIGSEGV (aspoň ne tak brzy po spuštění... tedy... přinejmenším bude mít menší core, což se dá naštěstí nastavit jinde).

Nové úkoly

NU 31/1 Jehně sepíše naše domluvená rozhraní a vlastnosti clipboardu, což jsem měl učinit já a neučinil jsem. Dále přepíše analýzu k linků ve světle nových skutečností.

NU 31/2 Lišák se podívá na dialogy, když tak zkusí po domluvě s Jehněm vytvořit dialog na vkládání linků. Pokročí dále s předformátovaným textem.

NU 31/3 Martin vylepší načítání slidu (čtverečko, koleček), ujasní si to s Kendym (už zase?) a uvede chybovník do up-to-date stavu (= sepíše tam všechny známé chyby).

NU 31/4 Kendy dodělá do slidu čtverečko a koleček se vším všudy a domluví se s Martinem.

NU 31/5 Králík opraví další objevené chyby ve formátování a vykreslování a bude pokračovat v editaci.

NU 31/6 Jindřich dodělá slévání buněk v tabulce a opraví případné chyby v blocklistu a blocku, pokud ostatní nějaké naleznou.

Příští schůzka bude na koleji v úterý 2.6. od 18:00.