Zápis ze 25. schůzky projektu KTTV

Author Králík
Date created 13.4.1999
Project KTTV
Version $Id: zapis-25.html,v 1.2 1999/04/15 15:20:06 kralik Exp $

Datum: 13.4.1999
Přítomni: Lišák, Jehně, Kendy, Martin, Králík, Jindřich.

Kontrola úkolů:

KÚ 24/1, 24/3Králík s Kendym dopracovali (prakticky konečnou, leč stále změnám podléhající) uživatelskou příručku i s Jehněho příspěvkem k tisku.

KÚ 24/2Jindřich udělal změnu velikosti bloků, vnořené formátování ne, protože Lišák stále nedal k dispozici interface. Opravil zoom fontů a napsal aktualizace polohy pagebreaků při změně velikosti bloků. Kreslení pagebreaků dodělá do příště, dialogové okno Page Setupu svalil na Jehněho.

KÚ 24/4Einstein zveřejnil způsob generování dokumentace ze zdrojáků na stránce projektu (v návrhové dok.), napsal specifikaci ukládání PageSetupu a dokumentaci k parseru. Na parseru samotném nezapracoval.

KÚ 24/5Lišák na formátování pracoval, co mu síly stačily, ale nepokročil (resp. pokud pokročil, není to vidět).

Nové úkoly

NÚ 25/1Králík a Lišák rozchodí do příště formátování a zobrazování textu, včetně tučného písma a kurzívy.

NÚ 25/2Martin v parseru dodělá korektní práci s tučným textem a kurzívou, aby se Lišák a Králík mohli pochlubit s tím, co do příště udělají.

NÚ 25/3Kendy , který s Jehněm domluvil změny kolem kotev ve slidu podle nich aktualizuje přslušnou dokumentaci a naprogramuje je.

NÚ 25/4Jehně si od Jindry zjistí, jak se píší dialogová okna a vyrobí okno pro PageSetup.

NÚ 25/5Jindřich dodělá kreslení pagebreaků a koupí si počítač. Na něm zkusí novou verzi wxWindows, jestli nemají opravenou chybu v události onFocus (nevolá se při přepnutí okna) a v ComboBoxu (první výběr položky se neprovede).