Zápis ze 25. schůzky projektu KTTV

Author KraJehně
Date created 6.4.1999
Project KTTV
Version $Header: /home/projekt/cvs/plpoint/docs/zapis-24.html,v 1.2 1999/04/15 15:16:03 kralik Exp $

Datum: 6.4.1999
Přítomni: Lišák, Jehně, Kendy, Martin, Králík, Jindřich.

Kontrola úkolů:

KÚ 23/1 Lišák během týdne na projekt ani nepomyslel. Natožpak aby něco udělal, pochopitelně.

KÚ 23/2 Martin se nevěnoval parseru, ale psaní kousku návrhové dokumentace a taky znovurozchodil generovanou dokumentaci ke třídám.

KÚ 23/3 Králík na uživatelské přiručce statečně pracoval doma (mezi partičkami squashe a nějakou tou dvanáctkou). Jelikož však svou práci včas nevypustil do éteru, nemohl se chudák Kendy přidat. Zabýval se místo toho vymýšlením uživatelské funkčnosti označování a přemistování objektů ve slidu.

KÚ 23/4 Jehně něco málo nutného s Jindřichem probral, dále se zabýval návrhovou dokumentací. Zbytek času pařil na Budči.

KÚ 23/5 Jindřich s několika krevními podlitinami na těle hlásí, že do hajzlbáby zasahoval. Za jeho zohyzdění může především Martin, který s ním "konzultoval" součinnost hajzlbáby a parseru.

Diskutováno

Opět se objevila otázka, zda neoddělit data a pohled na ně. Jde hlavně o to, jak se to bude chovat, když se otevře 2x jeden soubor (najednou). Nakonec to skončí tak, že obě sessions budou nezávislé a uživatel si některou z nich nakonec uloží a druhou zahodí.

Nové úkoly

NÚ 24/1 Králík dokope ostatní k tomu, aby dopsali ten kus uživatelské příručky, která se jich týká. S Lišákem si rozdělí práci a domluví se, jak to udělat s měřením metrik fontů.

NÚ 24/2 Jindřich se bude zabývat PageSetupem. Udělá vnořené volání přeformátování, možná i dialogové okno. Taky by mohl potom udělat to, aby se při změně velikosti bloku aktualizovaly polohy pagebreaků a aby se spolu s blokem vykreslovaly.

NÚ 24/3 Kendy se bude zabývat uživatelskou příručkou a taky bude pokračovat v psaní editoru slidů.

NÚ 24/4 Martin zpřístupní ostatním techniku generování dokumentace, bude pracovat na parseru, bude se zabývat načítáním a zobrazováním dokumentu a taky si pro sebe specifikuje způsob ukládání PageSetupu a jeho použití při načítání dokumentů z disku.

NÚ 24/5 Lišák bude dělat to, co už měl mít dávno hotové.