Kalendář SD a RD akcí

Oznámit novou akci Upravit akci Jak se sem dostat? Verze pro tisk Tabulková verze
 

2019

3.-5.5.   28. Netradičný Májový Special Dance - Rocková Májovka, Karolína SDC Bratislava, Bratislava; MS, Plus, A1, A2, C1, II-V; Anne Uebelacker (CAN), Tim Bressinck (D), Tomáš "Doug" Machalík, Michal Bayer, Vláďa Andris, Jirka Ščobák a další, Bernd Zimmermann (D), Pavel "Hop" Hosenseidl, Lucka Červená a Jano Valtýni; stránky akce
7.-9.6.   Tanecni vikend ve Strazku, Novej Brněnskej chuchvalec, Strážek u Tišnova; EB - C2, line dance; Vlada Andris, Benitto, Čára, Pyro, from the floor, Eliška, Lenka; flyer
15.6.   Předprázdninový klubový večer, Tarantela Olomouc, Sál DDM Olomouc, 17.listopadu 47 15:00 - 21:00; Střídavě SD a RD dle úrovně přítomných tanečníků; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
16.6.   10. Den se Square Dancingem, Iljovna, Jesnická 11, Praha 10; B, MS; David Medvěd Dvořák
3.-7.7.   O poslední pajrecké strašidlo, Tennessee Klatovy, KD Nýrsko; ALL levels; manželé Pátíkovi, Bernd Zimmermann, Lenka Matějíčková, Lucka Červená, Franta Čermák
3.-5.7.   Výuka Plusu, Šumaváček SDC, Kulturní dům Loučovice; Plus; David Dvořák; stránku klubu
6.-7.7.   Plus Weekend, Šumaváček SDC, Kulturní dům Loučovice; Plus; David Dvořák, Míra Procházka; stránku klubu
26.-28.7.   14th iPAC, Percolators, Barmstedt (Německo); Plus až C4; Sandie Bryant, Vic Ceder, Bronc Wise a další; stránky klubu
10.8.   19. Rocky Docky Special, Wild Bunch, Ludwig-Hoffmann-Str. 2, Waldershof, Německo; MS-A2; Soren Lindergaard, Walter Stuppnig, David Dvořák; stránky klubu
23.-25.8.   XXV. Řáholecký rynek, SDC Karolina Jičín, Masarykovo divadlo Jičín; B MS Plus, II-IV; Jiří Rogalewicz, Vláďa Andris, Jindřich Šašek,David Hrbáč, Matyáš Brenner; stránky klubu
20.-22.9.   Taneční víkend na zámku v Hradci nad Moravicí - 28. klubové narozeniny Cloverleaf Opava, Cloverleaf Opava, Hradec nad Moravicí; SD, RD, LD; podrobnější info později, sledujte stránky klubu
4.-6.10.   Procvičování úrovní C1,C2 a A1, A2; bude upřesněno; navazuje klubový večer Zoom B., CVČ Legato; A1 - C2; Vláďa Andris, Pavel "Bedřich" Vondrák
5.10.   XVI. Klubové narozeniny aneb Skvérování s burčákem, Zoom B. Brno, CVČ Legato; B - C2; Vláďa Andris, Pavel "Bedřich" Vondrák; stránky klubu
11.-13.10.   XXIX. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47; MS, Plus, A1, II - V; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
25.-28.10.   Roundová nalejvárna, pokročilí, Dostavník, Jiříkovice; bude upřesněno; stránky klubu
1.11.-3.11.   Polévkový Speciál, Country Rytmus, ZŠ Jabloňová Liberec; B až C2; Benitto, David Hrbáč, Vláďa Andris, Jirka Roga; stránky klubu
16.11.   Svatomartinský Comeback, ComeBack SDC Úvaly, Riegerova 65, Úvaly; MS; Tomáš Machalík, David Hrbáč, David Dvořák; stránky klubu
29.11.-1.12.   Roundová nalejvárna, mírně pokročilí, Dostavník, Jiříkovice; bude upřesněno; stránky klubu
7.12.   Oslava 30. let, bude upřesněno v květnu 2019; MS, P, (A1, A2); bude upřesněno, zatím jde o rezervaci termínu
 

2020

17.-19.1.   XIX. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Základní škola, Františka Formana 268/45, Ostrava-Dubina; EB - C2, II - VI; bude upřesněno; Lucka Špendlík Šašková, tel.: +420 607 889 672, stránky klubu
24.-26.1.   7. Americký víkend, Penzion Vysočina, Škrdlovice; B, country tance; David Dvořák, Jiří Vašák; stránky akce
21.-23.2.   Veřovice, Hukilau
3.-5.7.   European Convention, Crazy Flutters, Sigtuna, Švédsko; B až C2, II až VI; Paul Bristow, Joachim Rühenbeck, Stefan Sidholm, Jiří Slabý a další, Martin Prüfer, Pavel Hosenseidl a další; stránky akce

Vygenerováno: 23. 04. 2019 23:53


Světové kalendáře


Jak se sem dostat?

Upozornění: Autor se necítí být Sherlockem Holmesem ani nemá neutuchající touhu věnovat celé dny svého krátkého života pátrání po nových akcích :-)

Občas se zde sice vaše akce může objevit "sama", ale jistější je použít jeden z těchto způsobů: