Kalendář SD a RD akcí

Oznámit novou akci Upravit akci Jak se sem dostat? Verze pro tisk Tabulková verze
 

2017

1.4.   18. narozeniny klubu, Community Dancers Brno, SVČ Lužánky, pracoviště Louka, Bzenecká 23; B-A2, LD; Dingo + v jednání; stránky klubu
2.4.   A2, Extend Ostrava, Ostrava Zábřeh, Gurtějevova 13, 9-17 hod.; A2; Vláďa Andris
7.-9.4.   Jarní Spešl, Country Rytmus, Liberec; Basic až C; stránky klubu
8.4.   Plusová sobota, Tarantela Olomouc, Třída v přízemí DDM Olomouc, tř. 17. listopadu 47, 9:00 - 17:00; Pavel "Bedřich" Vondrák
9.4.   Den protancovaný ve stylu Square Dancingu II, Tančírna u Ilji, Jesenická, Praha 10; B, úvod MS; David Medvěd Dvořák
16.-21.4.   The European Square and Round Dance College, Cham, Německo; Plus, A1, A2, III-VI; Tim Crawford, Jerry Jestin, Joe Kromer, Rotscheid, Hurd, Nelson; stránky akce
21.-23.4.   8. Jugendtanz der Lion Squares Germany - pro tanečníky od 14 do 30 let, Lion Squares, Dresden (Německo); MS - A2; Tomáš "Doug" Machalík, Finn Junker; flyer
23.4.   Karneval s vránou, Simple Diamond Praha, Nebe na Zemi, Jesenická 11, Praha 10; III-IV; Matyáš Brenner, Lucie Červená; stránky klubu
29.4.-1.5.   26. Netradičný májový special dance, Karolína SDC Bratislava, Základná škola Holíčska 50, Bratislava-Petržalka; MS, P, A1, A2, C1, II-V; Jerry Story a další; stránky akce
12.-14.5.   3. Advanced Party, SDC Šumaváček, Vyšší Brod, základní škola; A1, A2; David "Medvěd" Dvořák; stránky klubu
26.-28.5.   24. CSCTA Rainbow Convention, Country Farrow, ZŠ Veronské náměstí 20/391, Praha 10; Basic-C2, II-V; Dave Preskitt, Michal Bayer, David Dvořák, Jiří Slabý, Josef Cisarík, Pavel Hosenseidl; stánky akce
9.-11.6.   15. Dancing weekend in the Beaver City, Nové Brněnské Chuchvalec, Strážek u Tišnova; EB - C1, line dance; Doug, Andris, Čára, Pyrotechnik, LD - Éliška, Lenka; stráky pořadatele
17.6.   Předprázdninový klubový večer, Tarantela Olomouc, Sál DDM Olomouc, tř. 17. listopadu 47, 15:00 - 21:00; dle úrovně přítomných, dle úrovně přítomných; Jindřich "Čára" Šašek, Petr "Pepíno" Rohovský; vladimira.rohovska@email.cz, 777553320
7.-9.7.   3rd Summer Square Dance Party, SDC Śumaváček, Loučovice - kulturní dům; +, A1, A2, trocha country; David "Medvěd" Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
12.8.   17. Rocky-Docky Special, Wild Bunch, Ludwig-Hoffmann-Strasse 2, Waldershof, Německo; MS, Plus, A1, A2; James Wyatt, Uli Schingen, Tomáš "Doug" Machalík; stránky akce
13.8.   11. německo-český klubový večer, Wild Bunch, V-klub, Crazy Dancers, Ludwig-Hoffmann-Strasse 2, Waldershof, Německo; MS, Plus, A1, A2; James Wyatt, Uli Schingen, Tomáš "Doug" Machalík; stránky akce
16.-23.7.   23. Americký týden, Caramella, Šiklův mlýn; B, MS, Plus, country, line, clogging; David Medvěd Dvořák, Jiří Jeff Vašák, Jan Kudláček, Romana Kubíčková; stránky akce
25.-27.8.   23. Řáholecký rynek, SDC Karolina Jičín, Masarykovo Divadlo (Kulturní dům) Jičin; B, MS, Plus, II-IV; Jirka Rogalewicz, Vlada Andrys, Jindřich Śašek, David Hrbáč, Matyáš Brenner
15.-17.9.   Taneční víkend na zámku v Hradci nad Moravicí - 26. klubové narozeniny Cloverleaf Opava, Cloverleaf Opava, Hradec nad Moravicí; SD, RD, LD; podrobnější info později, sledujte stránky klubu
30.9.   50. Anniversary, SDC Border U-Turn Back, Jean-Paul-Grundschule (ZŠ Jeana Paula), Schwarzenbach a.d.Saale (blízko Chebu/Aše); MS-A2; Chris Kiendl, Tomáš Machalík, David Dvořák, Alexander Wallerer; stránky klubu
13.-15.10.   XXVII. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc; MS, Plus, A1, II - V; vladimira.rohovska@email.cz / stránky klubu
7.10.   A1 & A2 Workshop, Cinderella, Uferstrasse 20a, Chemnitz; A1, A2; Tomáš "Doug" Machalík; flyer
20.-22.10.   Tradiční country, Šumaváček, Pohodáři Bludov, Bludov, kulturní dům; Míra Procházka; stránky klubu
27.-29.10.   Roundová nalejvárna, Dostavník Brno, Jiříkovice; stránky klubu
3.-5.11.   Special Special + PAC, Country Rytmus, Liberec, ZŠ. Jabloňová; Basic až C
16.-19.11.   Roundová nalejvárna, Dostavník Brno, Jiříkovice; stránky klubu
 

2018

19.-21.1.   XXV. CSCTA Convention - XVII. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Ostrava; B - C1, I - VI; V řešení; Lucka "Špendlík" Šašková; +420 607 889 672 nebo Zuzana "Yuyka" Jeriová; +420 608 557 346 / stránky klubu

Vygenerováno: 25. 03. 2017 16:35


Světové kalendáře


Jak se sem dostat?

Upozornění: Autor se necítí být Sherlockem Holmesem ani nemá neutuchající touhu věnovat celé dny svého krátkého života pátrání po nových akcích :-)

Občas se zde sice vaše akce může objevit "sama", ale jistější je použít jeden z těchto způsobů: