Kalendář SD a RD akcí

Oznámit novou akci Upravit akci Jak se sem dostat? Verze pro tisk Tabulková verze
 

2019

23.-25.8.   XXV. Řáholecký rynek, SDC Karolina Jičín, Masarykovo divadlo Jičín; B MS Plus, II-IV; Jiří Rogalewicz, Vláďa Andris, Jindřich Šašek,David Hrbáč, Matyáš Brenner; stránky klubu
20.-22.9.   Taneční víkend na zámku v Hradci nad Moravicí - 28. klubové narozeniny Cloverleaf Opava, Cloverleaf Opava, Hradec nad Moravicí; SD, RD, LD; podrobnější info později, sledujte stránky klubu
27.9.-2.10.   European Round Dance Week, Rieneck, DE; IV - VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl a další; stránky akce
4.-6.10.   Procvičování úrovní C1,C2 a A1, A2; bude upřesněno; navazuje klubový večer Zoom B., CVČ Legato; A1 - C2; Vláďa Andris, Pavel "Bedřich" Vondrák
5.10.   XVI. Klubové narozeniny aneb Skvérování s burčákem, Zoom B. Brno, CVČ Legato; B - C2; Vláďa Andris, Pavel "Bedřich" Vondrák; stránky klubu
5.10.   Sobotní jablonecké Štrůdlování, Countryon, Jablonec n.N. - KD Kokonín; Plus, A1, II-IV; Roga, Benitto, Jarda Rychlý, Benitto; 777 085 780, cihacizradla@seznam.cz / stránky klubu
11.-13.10.   XXIX. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17. listopadu 47; MS, Plus, A1, II - V; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
11.-13.10.   Country taneční festival Obrok, Osm a půl Opice, Vodňany; Square, country, line, clogging; Jeff Driggs, Carol David-Blackman, Jitko Bonušová, Pavel Lhotský, David Dvořák; stránky akce
19.10.   Opakování před "Roundovou nalejvárnou pro pokročilé", Tarantela Olomouc, sál DDM Olomouc, 17.listopadu 47, 9:00 - 16:00; IV; Petr Rohovský; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
25.-28.10.   Roundová nalejvárna, pokročilí, Dostavník, Jiříkovice; bude upřesněno; stránky klubu
1.11.-3.11.   Polévkový Speciál, Country Rytmus, ZŠ Jabloňová Liberec; B až C2; Benitto, David Hrbáč, Vláďa Andris, Jirka Roga; stránky klubu
9.11.   Procvičování plusu, Tarantela Olomouc, třída v přízemí DDM Olomouc, 17.listopadu 47, 9:00 - 16:00; Plus; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
16.11.   Svatomartinský Comeback, ComeBack SDC Úvaly, Riegerova 65, Úvaly; MS; Tomáš Machalík, David Hrbáč, David Dvořák; stránky klubu
23.11.   Opakování před "Roundovou nalejvárnou pro mírně pokročilé", Tarantela Olomouc, sál DDM Olomouc, 17.listopadu 47, 9:00 - 16:00; II - III; Petr Rohovský; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
29.11.-1.12.   Roundová nalejvárna, mírně pokročilí, Dostavník, Jiříkovice; bude upřesněno; stránky klubu
7.12.   30. let caller: Jirka Ščobák, Staré Grunty 36, Bratislava; MS, P, (A1, A2); Jirka Ščobák a přátelé: Chris Kiendl, Jiří "Slamák" Slabý; hledejte na FB 30yearscaller nebo pošlete mail na 30yearscaller@gmail.com
15.12.   Vánoční klubový večer, Tarantela Olomouc, sál DDM Olomouc, 17.listopadu 47, 13:00 - 19:00; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
 

2020

17.-19.1.   XIX. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Základní škola, Františka Formana 268/45, Ostrava-Dubina; EB - C2, II - VI; bude upřesněno; Lucka Špendlík Šašková, tel.: +420 607 889 672, stránky klubu
24.-26.1.   7. Americký víkend, Penzion Vysočina, Škrdlovice; B, country tance; David Dvořák, Jiří Vašák; stránky akce
21.-23.2.   Veřovice, Hukilau
1.-3.5.   3rd Slovak Convention (27th CSCTA Convention), Karolína SDC Bratislava, Bratislava; B-C1 (C2), II-VI; Paul Bristow (UK) & Elisabeth Amtmann (A), Vláďa Andris (CZ), Mirka Barvíková (CZ), Michal Bayer (CZ), Michal "Benitto" Beneš (CZ), Juliane Burr (D), Walt Burr (USA), Franta Čermák (CZ), Inge "Baby Caller" Hierweck (A), David Hrbáč (CZ), Jack Hsieh (Taiwan), Michal "Dingo" Janák (CZ), Conny Klingen (A), Jarda "Blonďák" Korec (CZ), Tomáš "Doug" Machalík (CZ), Paľo Novotný (SK), Sergej Nündel (D), Jirka "Roga" Rogalewicz (CZ), Jiří "Slamák" Slabý (CZ), Kamila Suranovská (CZ), Jirka Ščobák (SK), Veronika Šeděnková (CZ), Miloš "Fík" Veselý (CZ), Matyáš Brenner (CZ), Franta Čermák (CZ), Pavel "Hop" Hosenseidl (CZ), Rosťa Kučera (CZ), Petr "Pepino" Rohovský (CZ), Jano Valtýni (SK); stránky akce
20.6.   9. Strawberry Dance, Dancing Strawberries, Gerasdorf u Vídně; Ms, Plus, A1/2; Paul Bristow, David Dvořák; stránky klubu
3.-5.7.   European Convention, Crazy Flutters, Sigtuna, Švédsko; B až C2, II až VI; Paul Bristow, Joachim Rühenbeck, Stefan Sidholm, Jiří Slabý a další, Martin Prüfer, Pavel Hosenseidl a další; stránky akce
2.-7.10.   European Round Dance Week, Rieneck, DE; IV - VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl a další; stránky akce

Vygenerováno: 22. 08. 2019 00:15


Světové kalendáře


Jak se sem dostat?

Upozornění: Autor se necítí být Sherlockem Holmesem ani nemá neutuchající touhu věnovat celé dny svého krátkého života pátrání po nových akcích :-)

Občas se zde sice vaše akce může objevit "sama", ale jistější je použít jeden z těchto způsobů: