Kalendář SD a RD akcí

Oznámit novou akci Upravit akci Jak se sem dostat? Verze pro tisk Tabulková verze
 

2017

25.-27.8.   23. Řáholecký rynek, SDC Karolina Jičín, Masarykovo Divadlo (Kulturní dům) Jičín; B, MS, Plus, II-IV; Jirka Rogalewicz, Vlada Andrys, Jindřich Śašek, David Hrbáč, Matyáš Brenner; stránky klubu
2.9.   Loučení s prázdninami a přivítání nové taneční sezóny, Silverspines Jihlava, KD Úsobí; B, ...; Pavel "Bedřich" Vondrák, Miloš "Fík" Veselý, from the floor; stránky akce
15.-17.9.   Taneční víkend na zámku v Hradci nad Moravicí - 26. klubové narozeniny Cloverleaf Opava, Cloverleaf Opava, Hradec nad Moravicí; SD, RD, LD; podrobnější info později, sledujte stránky klubu
29.9.-4.10.   European Round Dance Week, Tamara Twirlers, Hesselberg, DE; IV - VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl, Stefanie Christian, Michael Schmidt; flyer
30.9.   50. Anniversary, SDC Border U-Turn Back, Jean-Paul-Grundschule (ZŠ Jeana Paula), Schwarzenbach a.d.Saale (blízko Chebu/Aše); MS-A2; Chris Kiendl, Tomáš Machalík, David Dvořák, Alexander Wallerer; stránky klubu
7.10.   Jablonecké Štrůdlování, Countryon, Jablonec n.N. - Kokonín; MS, Plus, A1; callers v jednání; stránky klubu
7.10.   A1 & A2 Workshop, Cinderella, Uferstrasse 20a, Chemnitz; A1, A2; Tomáš "Doug" Machalík; flyer
13.-15.10.   XXVII. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc; MS, Plus, A1, II - V; vladimira.rohovska@email.cz / stránky klubu
13.-15.10.   Tradiční country, Šumaváček, Pohodáři Bludov, Bludov, kulturní dům; Míra Procházka; stránky klubu
27.-29.10.   Roundová nalejvárna, Dostavník Brno, Jiříkovice; stránky klubu
29.10.   Den se Square Dance, Iljovna, Jesenická 11, Praha 10, od 9:30; MS; David "Medvěd" Dvořák
3.-5.11.   Special Special + PAC, Country Rytmus, Liberec, ZŠ. Jabloňová; Basic až C
10.-12.11.   A2 Re-Teach (opakování), SDC Šumaváček, ZŠ, Vyšší Brod; A2; David Dvořák; stránky klubu
11.11.   Square dance pod Rumpálem, Rozálie, Strakonice; od easy B; Tomáš Mrkvička, Michal Beran
16.-19.11.   Roundová nalejvárna, Dostavník Brno, Jiříkovice; stránky klubu
 

2018

19.-21.1.   XXV. CSCTA Convention - XVII. Hornický Šachťák, Extend SDC Ostrava, Ostrava; B - C1, I - VI; V řešení; Lucka "Špendlík" Šašková; +420 607 889 672 nebo Zuzana "Yuyka" Jeriová; +420 608 557 346 / stránky klubu
4.-6.5.   27. Majovka, Karolína SDC Bratislava, Základná škola Holíčska 50, Bratislava-Petržalka; MS, P, A1, A2, C1, II-VI; Bryan Clark (Kanada), Brian Hotchkies (Austrálie) a další calleři a cueři; stránky akce
8.-10.6.   16. Taneční víkend ve Strážku, Nové Brněnské Chuchvalec, Strážek u Tiąnova; EB - C2, line dance; Vláďa Andris, Čára, Doug, Pyro, from the floor, line - Lenka a Éliška;
4.-6.7.   Výuka Plusu, Šumaváček SDC, KD Loučovice; Plus; David Medvěd Dvořák; stránky klubu
6.-8.7.   4. Summer Square Dance Party, Šumaváček SDC, KD Loučovice; Plus, Contra Dancing; David Dvořá, Míra Procházka; stránky klubu

Vygenerováno: 21. 08. 2017 23:36


Světové kalendáře


Jak se sem dostat?

Upozornění: Autor se necítí být Sherlockem Holmesem ani nemá neutuchající touhu věnovat celé dny svého krátkého života pátrání po nových akcích :-)

Občas se zde sice vaše akce může objevit "sama", ale jistější je použít jeden z těchto způsobů: