Kdo jsem

Jmenuji se Filip Hlásek, narodil jsem se 26. 9. 1991 v Rokycanech a od té doby jsem žil v obci Vitinka. Poté jsme bydleli zhruba rok opět v Rokycanech a před tím než jsem nastoupil do základní školy jsme se přestěhovali do Plzně. Tam jsem také strávil nejdelší část svého dosavadního života, a proto se cítím být plzeňák. Po absolvování plzeňského gymnázia jsem se pět let vzdělával v Praze na Matematicko-fyzikální fakultě University Karlovy a následně jsem stal doktorandským studentem Oxfordské university ve Velké Británii. Zde jsem dlouhou dobu nevydržel a brzy jsem se přidal ke kamarádům, kteří právě v Londýně zakládali startup Blue Vision Labs. Po dalších téměř dvou a půl letech se naše firma rozrostla z pětičlenného týmu pracujícího ze sklepního bytu na profesionální tým o téměř 40 zaměstnancích a na závěr naší cesty nás koupil americký dopravní gigant Lyft, abychom s nimi spolupracovali na vývoji samořídících aut. Po dalších dvou a půl letech Lyft prodal autonomní divizi dceřinné společnosti Toyoty, která se jmenuje Woven Planet. O mých činnostech, koníčcích a úspěších nejlépe vypovídají následující odkazy:

Zaměstanec

Organizátor a lektor

Soutěžící

Bývalý soutěžící

Vývojář

Účastník šifrovacích her

Šifrovací hra je hra či soutěž, jejíž základní částí je luštění šifer. Na každém stanovišti získá tým zadání jedné či více šifer, jejichž vyluštěním zpravidla získá informace o poloze dalšího stanoviště či stanovišť. Na následující adrese můžete najít můj [profil].

Dále jsem mimo jiné...