Kalendář SD a RD akcí

Oznámit novou akci Upravit akci Jak se sem dostat? Verze pro tisk Tabulková verze
 

2016

3.-4.6.   23. Rainbow, Country Farrow, Studio FitActivity Hrušovanské Náměstí 244/3, 184 00 Praha 8, Dolní Chabry; Pá A2, So C1/C3a; Don Moger (Canada), Michal Bayer, David Dvořák, David Tesař; stránky akce
3.-5.6.   Country víkend plný tance a pohody, Ivan Bartůněk, Dingo, Westernové Městečko Boskovice; Line Dance, Country; Michal "Dingo" Janák, Michaela Krajíčková, Ivan Bartůněk; stránky akce
10.-12.6.   Taneční víkend ve Strážku, Nové Brněnské Chuchvalec, Strážek u Tišnova; EB-C1; Bronc Wise, Andris, Čára, Doug, Pyro, CFF, Line Dance - Eliška a Lenka; stránky pořadatele
17.-19.6.   2nd Advanced Party, SDC Šumaváček, Tábor; A1, A2; David "Medvěd" Dvořák; stránky klubu
18.6.   Předprázdninový klubový večer, Tarantela Olomouc, sál DDM Olomouc, tř. 17. listopadu, 15:00 - 21:00; dle úrovně přítomných tanečníků; Vláďa Andris, Petr Rohovský; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
24.-26.6.   !!! ZRUŠENO !!! Country & Square Dance Weekend !!! ZRUŠENO !!!
1.-3.7.   Závěr taneční sezóny 2015/2016 s procvičováním +/A1, Community Dancers Brno, SVČ Lužánky, pracoviště Louka, Bzenecká 23; B-A2, LD; Dingo + v jednání; stránky klubu
1.-5.7.   O největší Pajrecké strašidlo 22, Tennessee Klatovy, KD Nýrsko; II-VI; Kája a Zuzka Pátíkovi, Bernd Zimmerman a Lenka Matějíčková, Franta Čermák, Petr Dušek, Alex Márkus, Lucie Červená; stránky klubu
8.-10.7.   Summer Square Dance Party, Šumaváček, KD Loučovice; MS-A2; David Dvořák, Míra Procházka; stránky klubu
10.-17.7.   22. Americký týden, Caramella, Western City Šiklův Mlýn; B, MS, Plus, country, square, clogging, line; David Dvořák, Jiří Vašák; stránky akce
13.8.   20. Anniversary, Wild Bunch, Volksschule Waldershof; MS-A2; Anders Blom, Uli Schingen, David Dvořák, Tomáš Machalík; stránky klubu
19.-21.8.   22. Řáholecký rynek, SDC Karolina Jičin, Masarykovo Divadlo (Kulturní dům) Jičín; B, MS, Plus, II-IV; Jirka Rogalewicz, Vláďa Andrys, Jindřich Šašek, David Hrbáč, Matyáš Brenner
21.-28.8.   Pannonischer Spätsommer, Pinkafelder Promenaders, Csaterberg in Kohfidisch; Plus, A1, A2; David Dvořák; stránky klubu
30.9.-5.10.   European Round Dance Week, Tamara Twirlers, Hesselberg; IV - VI; Richard Lamberty, Klaus Völkl, Joachim Bradl; stránky akce
1.-2.10.   10. Memoriál Jabloneckého štrůdlu, Countryon, Jablonec n.N. - KD Kokonín; MS - A1, II - IV; stránky klubu
14.-16.10.   XXVI. Hanácké Special Dance, Tarantela Olomouc, DDM Olomouc, 17.listopadu 47; MS, Plus, A1, II - V; vladimira.rohovska@email.cz, tel. 777 553 320 / stránky klubu
29.10.   A1/A2 Workshop, Uferstraße 20a, 09111 Chemnitz, Německo; A1, A2; Tomáš "Doug" Machalík; stránky akce
4.-6.11.   Roundová nalejvárna, Dostavník Brno, Jiříkovice; IV; Rosťa Kučera, Soňa Dušková a další; stránky akce
2.-4.12.   Roundová nalejvárna, Dostavník Brno, Jiříkovice; II-III; Rosťa Kučera, Soňa Dušková a další; stránky akce
 

2017

20.-22.1.   XVI. Hornický Šachták, Extend SDC Ostrava, ZŠ F. Formana, Ostrava - Dubina; B-C1, II-VI; Vladimír Andris, Michal Bayer, Tomáš Machalík, Jiří Rogalewicz, Jiří Slabý, Jindřich Šašek, Antonín Vašut, Matyáš Brenner, Jano Valtýni, Alexander Márkus; Lucie Šašková, tel.:+420 607 889 672; Jiří Dias, tel.:+420 602 720 973, stráky klubu
27.-29.1.   4. Americký víkend, Penzion Škrdlovice; B, MS, Country tance; David Medvěd Dvořák, Jiří Jeff Vašák; stránky organizátora
17.-19.2.   Roundová nalejvárna pro začátečníky, Dostavník Brno, Jiříkovice; II-III; Rosťa Kučera, Soňa Dušková a další; stránky akce
3.-5.3.   Line Dance Weekend, LDC Karolína Brno, Orlovna Jiříkovice u Brna; LD; Michal "Dingo" Janák, Michaela Krajíčková; stránky akce
17.-19.3.   Roundová nalejvárna pro pokročilejší, Dostavník Brno, Jiříkovice; IV; Rosťa Kučera, Soňa Dušková a další; stránky akce
1.4.   18. narozeniny klubu, Community Dancers Brno, SVČ Lužánky, pracoviště Louka, Bzenecká 23; B-A2, LD; Dingo + v jednání; stránky klubu
29.4.-1.5.   26. Netradičný májový special dance, Karolína SDC Bratislava, Základná škola Holíčska 50, Bratislava-Petržalka; MS, P, A1, A2, C1, II-V; Jerry Story a další; stránky akce
26.-28.5.   24.Rainbow, Country Farrow, ZŠ Veronské náměstí 20/391, Praha 10; Plus-C, II-V; Dave Preskitt, Michal Bayer, David Dvořák, Jiří Slabý, Josef Cisarík, Pavel Hosenseidl; stánky akce
30.9.   50. Anniversary, SDC Border U-Turn Back, Jean-Paul-Grundschule (ZŠ Jeana Paula), Schwarzenbach a.d.Saale (blízko Chebu/Aše); MS-A2; Chris Kiendl, Tomáš Machalík, David Dvořák, Alexander Wallerer; stránky klubu

Vygenerováno: 25. 05. 2016 14:52


Světové kalendáře


Jak se sem dostat?

Upozornění: Autor se necítí být Sherlockem Holmesem ani nemá neutuchající touhu věnovat celé dny svého krátkého života pátrání po nových akcích :-)

Občas se zde sice vaše akce může objevit "sama", ale jistější je použít jeden z těchto způsobů: